درباره الی گشت و همه اطلاعاتی که باید درباره ما و خدماتمان بدانید + گردشگری

درباره الی گشت و همه اطلاعاتی که باید درباره ما و خدماتمان بدانید + گردشگری

حتما تا به حال نام الی گشت به گوشتان خورده است. شرکت خدمات هواپیمایی الی گشت یکی از بزرگ ترین شرکت های پیشرو در ارائه ی خدمات گردشگری و مسافرتی در سراسر ایران است که در طول مدت زمان فعالیتش توانسته به موفقیت های بسیاری با یاری مشتریان همیشگی خود دست پیدا نماید. به پاس این همراهی و رسیدن به موفقیت های بیشمار با همراهی شما مشتریان عزیز، امروز برای شما داستانی واقعی از فراز و نشیب هایی که الی گشت از ابتدای راهش داشته و باعث شده تا بتوانیم برای شما بهترین ها را فراهم کرده و به بزرگ ترین دارایی خود، یعنی؛ همراهی و اعتماد شما عزیزان برسم را بگوییم. از آن جایی که هدف الی گشت همیشه رسیدن به بهترین درجات به همراه شما و برایتان بوده و هست، با ما باشید تا داستان موفقیت الی گشت را با هم مرور کنیم.

ساختمان مرکزی الی گشت در تهران

همه چیز درباره الی گشت، از گذشته تا امروز

اولین بار شرکت خدمات هواپیمایی و گردشگری الی گشت در مرداد سال ۱۳۷۹ افتتاح شد اما چندی بعد، هدایت این شرکت به آقایان امیر فنائیان در سمت مدیر عامل و محسن رشنواد در سمت مدیریت هیئت مدیره سپرده شد. از همان ابتدای امر، مهم ترین اصلی که در الی گشت به رعایت آن تاکید بسیار ورزیده شد؛ به دست آوردن رضایت کامل تمامی مسافران به همراه ارائه ی خدمات مسافرتی با کیفیتی متفاوت تر از هر شرکت دیگری که تا به حال در این زمینه فعالیت می کرده، بوده و هست.

باید بگوییم که دغدغه مدیران الی گشت همیشه این است که چگونه جدیدترین و بهترین خدمات مسافرتی را به بهترین نحو ممکن هم به مشتریان و هم به آژانس های همکار ارائه نماییم. به همین خاطر با ساخت زیربنایی محکم، سطوح بالایی از استاندارد را در زمینه ی ظرفیت پروازی و همچنین رزرو هتل و ارائه ی دیگر خدمات گردشگری هم به آژانس های همکار و هم به مشتریان خود به وجود آورده ایم.

همیشه به گشت با الی گشت

ماهیت الی گشت از ابتدا به این صورت شکل گرفت که با قدرت، فعالیت خود را در هر زمینه ی مرتبط به خدمات گردشگری و مسافرتی آغاز نماید. در اوایل خدمات این شرکت بر اساس فروش تور و بلیط بود اما کم کم وارد راهی شد که کمتر کسی آن را در ایران رفته بود! الی گشت فروش در فضای آنلاین را به صورت کاملا اینترنتی آغاز کرد و به نوعی بنیان گذار این شیوه ی فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در ایران شد.

این واقعیت غیر قابل انکار است که فروش آنلاین سکوی پرتاب الی گشت به سمت موفقیت های بی شمارش بوده و امروزه پس از گذشت سال ها، الی گشت یکی از به روزترین و پیشرفته ترین سیستم های آنلاین کشور را در زمینه ی فروش بلیط و رزرو هتل را دارد. شاهد این مدعای ما این است که نام الی گشت در این سال ها همواره در بین برترین فروشنده های پرواز در کل کشور و فعال ترین سامانه در زمینه ی رزرو هتل، قرار گرفته است.

الی گشت  برای سال های متمادی نام این شرکت در بین بهترین فروشنده های پرواز و هتل در کل کشور بوده است. با توجه به طرف قرارداد بودن با ۹۰۰ ایرلاین در سراسر دنیا و برای همه ی مسیرهای پروازی در سراسر جهان با ارائه ی بهترین پروازها و همچنین با طرف قرارداد بودن با بیش از ۲۰۰ هزار هتل در سراسر جهان، می توانید به هر کجا که می خواهید با بهترین پروازها سفر کنید و در بهترین هتل ها در سرتاسر این کره ی خاکی نیز اقامت نمایید.

جناب آقای امیر فنائیان، مدیرعامل شرکت الی گشت

همچنین از لحاظ اخلاقی اولین اولویت همه ی اعضای الی گشت این است که، رضایت مشتریان و مسافرینی را که ما را برای ارائه ی خدمات در سفرهای خود انتخاب کرده اند را فراهیم نماییم. برای همین هم همیشه کوشش ما بر این بوده که مسافرین از اولین دقیقه ی حضور تا به آخرین لحظات بودنشان با ما، خدمات درست و بهینه ای را به همراه بهترین سیستم پشتیبانی دریافت نمایند. شاید هم به همین خاطر است که برای ۳ سال پیاپی الی گشت موفق شده تا لوح و تندیس رعایت حقوق مصرف کننده را دریافت نماید. همچنین دفتر فروش مرکزی هواپیمایی Air France – KLM و بسیاری از ایرلاین های دیگر پس از سال ها با الی گشت به ایران بازگشتند.

جناب آقای رشنواد، رئیس هیئت مدیره الی گشت

دوست دارید تا درباره الی گشت و فضای کاری آن بیشتر بدانید؟

اینجا در الی گشت بزرگ ترین سرلوحه ی بخش های مختلف، توجه به منزلت انسانی کارکنان از طریق بالابردن سطح دانش تخصصی و آموزش مستمر آن ها و همچنین القای احترام، اعتماد پذیری و صداقت به آن هاست.

سعی الی گشت همیشه بر آن بوده که از بین بهترین ها، نیروهای خود را انتخاب کند تا از درون سازمان، عالی ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. بی شک الی گشت یکی از شرکت هایی است که همیشه سعی بر ایجاد رابطه ای مستمر و اساسی بر پایه ی احترام با مشتریان و همکاران خود را داشته است.

عکسی از کارمندان بخش مارکتینگ الی گشت

به همین صورت در بخش های مختلف الی گشت نه تنها احترام به کارکنان بلکه به طور متقابل، ارزش گذاری به مراجعان و رعایت کامل و اصولی ضوابط مشتری مداری که شامل رسیدگی به موقع و پاسخگویی به انتقادات و پیشنهادات مشتریان است، به خوبی رعایت و اجرا می شود. از جمله ابزارهای الی گشت در این راه؛ نظرسنجی های متداوم، CRM قوی، پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و بسیاری از دیگر خدمات از این قبیل است. در این راه، ما موفق شده ایم تا با بالا بردن سطح علمیمان، خود را به عنوان شرکتی دانش بنیان به ثبت برسانیم.

عکسی از قسمت فروش بلیط هواپیما شرکت الی گشت در تهران

معرفی شعبات بین المللی الی گشت

یکی دیگر از اهداف مهم الی گشت این است که خدماتش را در سطوح بالای بین المللی و به صورت جهانی ارائه دهد و برای دستیابی به آن لازم است که در دیگر نقاط دنیا هم خدمات خوب خود را ارائه دهیم. برای دستیابی به این امر هم اکنون الی گشت با افتتاح شعبات مختلف خود در ۳ شهر بزرگ و مهم دنیا همچون استانبول، لندن و آنکارا؛ روند توزیع و ارائه ی خدمات خود را گسترده تر کرده و طیف بزرگ تری از مشتریان را در دایره خدمات خود گنجانده است.

دفتر الی گشت در استانبول

اولین شعبه ی خارجی الی گشت در شهر استانبول و در  سال ۲۰۱۰ افتتاح شد. البته ۲ سال بعد دفتر نمایندگی ما در پایتخت ترکیه یعنی؛ شهر آنکارا نیز افتتاح شد. نقاط روشن کارنامه ی دفاتر نمایندگی الی گشت در هر دو شهر بزرگ ترکیه در این جاست که هر دوی این دفاتر تحت پوشش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی، موسوم به یاتا (IATA) قرار دارند. این دفاتر اقدام به سیستم رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط به سراسر نقاط دنیا برای مسافرین ترکیه ای می نمایند.

دفتر الی گشت در آنکارا

دفتر الی گشت در شهر لندن نیز در سال ۲۰۱۷ میلادی به عنوان سومین شعبه بین المللی آغاز به کار کرد و از همان ابتدا با ارائه ی سرویس های منحصر به فرد وارد رقابت با دیگر شرکت های خدمات مسافرتی در سطح اروپا شد. الی گشت لندن با استخدام کارشناسان زبده و با تجربه و همچنین ارائه ی خدمات خرید پرواز از بیش از ۹۰۰ ایرلاین خارجی، رزرو هتل در ۱۲ هزار شهر دنیا و در بیش از ۲۰۰ هزار هتل و ارائه ی خدمات پکیج تور؛ امروزه در قامت یکی از بهترین دفاتر هواپیمایی لندن ظاهر شده و بهشهرت خوبی در همین مدت کوتاه رسده است. شما خواننده گرامی می توانید تا درباره ی شعب الی گشت در دنیا در مجله ی الی گشت اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

دفتر الی گشت در لندن

داستان الی گشت را کامل و بی پیرایه برایتان شرح دادیم. گفتیم که در این راه سخت و پر فراز و نشیب اما زیبا چه مسیری را در کنار شما و برای شما پیموده تا بتوانیم رشد کنیم و به جایگاه امروزی خود برسیم. با این که همیشه نگاه الی گشت به فردایی بهتر و بالاترین نقطه های موفقیت است اما  هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد که در این راه، حمایت شما عزیزان را داشته و داریم. در انتها از شما می خواهیم که اگر با ما تجربه ی سفر با ما را داشته اید و یا با خانواده ی الی گشت همراه بوده اید، نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *